SensCare Clinical

Jak SensCare zvyšuje kvalitu, jistotu a bezpečí ve zdravotní a sociální péči?

V případě překročení hodnot, naléhavé nebo kritické situace, SensCare okamžitě upozorní pečující, lékařský personál, rodinné příslušníky nebo správce objektu. Tím šetří čas. Rodina má jistotu o bezpečnosti svých blízkých, bez ohledu na vzdálenost.

SensCare usnadňuje opakovaná měření a zaznamenávání stavu klientů, což je užitečné pro pečující i lékaře. Na přehledném dashboardu jsou okamžitě dostupné naměřené hodnoty pokojů a lůžek, kdekoliv a kdykoliv online. To ulehčuje práci personálu, který může více investovat do osobního kontaktu s klienty a lépe se zaměřit na kvalitní péči.

Opakované úkony jsou snadno automatizovány. Informace o změnách stavu klienta jsou zasílány včas, i když není možná fyzická návštěva. Nepřetržitý monitoring vybraných fyziologických hodnot a okolního prostředí poskytuje pravidelné zdravotní informace. To v kombinaci s ambientními senzory umožňuje pečujícím, lékařům a rodině mít vždy aktuální informace. Dlouhodobá data navíc zvyšují kvalitu péče a snižují náklady na léčbu.

Systém je integrován s dalšími informačními systémy, přizpůsobitelný individuálním potřebám klienta. Ošetřující lékař nebo rodina mohou mít mobilní přístup. Systém splňuje standardy legislativy, technologie a bezpečnosti. Jeho přínos spočívá v otevřenosti a jednoduchém začlenění do existujícího prostředí.

Chci začít používat SensCare Clinical!

Napište nám pro osobní konzultaci – společně vymyslíme jak by SensCare mohl sloužit na míru přímo vám.

Máte dotaz? Napište nám!

SensCare


senscare@icontio.com
+420 734 516 322
Vídeňská 121, 619 00 Brno