SensCare pomáhá jak v domácnostech, tak i v rámci sociální a lékařské péče.

SensCare Home

Pro domácí využití je připravena aplikace SensCare Home. Pomocí mobilní aplikaze lze měřit a zaznamenávat fyziologické hodnoty, jako přidávat poznámky například o zátěži, či psychickém stavu jedince. Součástí je i webové rozhraní, kde jsou dostupné dlouhodobé přehledy měřených hodnot. Dostupná je také možnost sdílení přístupu k naměřeným hodnotám, pro konzultaci s lékařem, nebo starostlivým blízkým.

SensCare Clinical

Pro použití v instituci, jako jsou nemocnice, nebo domy sociálních služeb je připravená varianta SensCare Clinical. Toto komplexní řešení počítá s mnoha pacienty rozdělených na různých lůžkách, pokojích a odděleních. Připravená je také struktura ke tvorbě přístupových účetů s nastavitelnými opravněními pro sestry a lékařský personál, nebo samotné pacienty, či jejich blízké. Vše se zárukou absolutní bezpečnosti pacientských dat.

Využíváme různé druhy sensorů od certifikovaných výrobců

a pracujeme na integraci mnoha dalších

Tlakoměry

Digitální tonometr by neměl chybět v žádné domácí lékarně. Sledování vlastního tlaku, ať už v rámci prevence, či sledování vývoje onemocnění pravděpodobně nemine nikoho z dnešních dopělých Protože civilizační nemoci nás dříve či později dostanou všechny. Aktuálně je integrovaných pět modelů od výrobců Viatomtech a TaiDoc.

Oxymetry

Oxymetry jsem všichni poznali díky nedávné pandemii, ale respirační onemocnění nás bohužel doteď neopustila. Pro nemocné s chronickými onemocněními plic nezbytná výbava. 

Sledování saturace krve kyslíkem je možné nárazově, nebo kontinuálně, čemuž jsou uzpůsobené i sensory připojitelné k systému SensCare.  Vhodné k dlouhodobému sledování jsou v provedením prstýnkovém, nebo třeba v podobě náramku.

Infračervené teploměry

Tento typ teploměru je naprosto bezdotykový a pro měřenou osobu nijak neomezující. Vhodné jsou bez věkového omezení. Integrované jsou čtyři modely od firem TaiDoc a Viatomtech, všetně specializované verze pro měření v zevním zvukovodu

Kontinuální měření teploty

Tenký a flexibilní nalepovací teploměr, umístěný pod pravou podpaží pomáhá nepřetržitě sledovat teplotu. Tento typ měření je vhodný pro všechny bez rozdílu věku, včetně batolat a nejstarších seniorů. Sensory jsou omyvatelné a dezinfkovatelné, s jednoduchou aplikací. Dostupné jsou varianty Tucky a Thermeeno.

Váhy

Měření hmotnosti s pomocí integrované váhy TaiDoc nikdy nebylo snadnější. Tento systém umožňuje přesné a rychlé sledování váhy členů rodiny, nebo pacientů, ve vší jednoduchosti a přehlednosti.

Glukometry

Pro nemocné trpící cukrovkou, nebo těhotné ženy může být cenným pomocníkem. Námi integrovaný glukometr ForaCare je dokonce hrazený pojišťovnami.

Multiparametrové sensory

V systému SensCare je integrován i multiparametrový sensor výrobce TaiDOc – TD-4216. Umožňuje sledovat krevní glukózu, ketolátky v krvi, koncentraci laktátu v krvi, koncentraci kyseliny močové, cholesterol v krvi a triacylglyceroly v krvi. Podle požadavků zákazníka je možné dodat sady na měření jen některých z dostupných hodnot.

SOS tlačítka

V případě krizové situace umožňují okamžitou signalizaci pečujícím osobám. Podle vašich potřeb můžete zvolit i typ tlačítka použitelný kdekoliv ve vnitřních prostorách, i daleko v přírodě.

Přítomnost na lůžku

Ve spolupráci s VUT bylo vyvinuto nové zařízení pro požadavek z praxe na jednoduché zjištění opuštění lůžka pacientem. Tato informace je důležitá zejména v nočních hodinách, pokud dojde k pádu z lůžka a je nutná rychlá pomoc a případné ošetření nemocného.

Nenašli jste co jste hledali?

Pokud byste zde rádi viděli sensor, který dosud není integrovaný, neváhejte nás kontaktovat, náš tým si s tím jistě poradí.

Všechny integrované sensory jsou vhodné jak k domácímu, tak profesionálnímu použití.

Máte dotaz? Napište nám!

SensCare


senscare@icontio.com
+420 734 516 322
Vídeňská 121, 619 00 Brno