SensCare Home

Jak SensCare pomáhá seniorovi v domácím prostředí?

SensCare umožňuje seniorovi plnohodnotný život v domácích podmínkách, bez potřeby hospitalizace v nemocnici či umístění do domova pro seniory. Prodlužuje tak kvalitu života v domácím prostředí.

SensCare zvyšuje pocit jistoty a bezpečí. Pokud nastane náhlá nebo až kritická situace, SensCare ihned odesílá upozornění členům rodiny, pečovatelce nebo správci objektu. Šetří tak drahocenné minuty.

Rodina seniora má jistotu, že její nejbližší je v pořádku, nehledě na vzdálenost. SensCare pomůže tak osamělým seniorům, kterých dělí od rodiny velká vzdálenost. Ale také i v případě, kdy rodinní příslušníci denně opouštějí domov kvůli pracovním a jiným povinnostem a nemají tak dohled a jistotu nad situaci, kdy je senior sám.

Kontinuální monitoring potřebných fyziologických hodnot pomoci senzorů zaručí pravidelné informace o zdravotním stavu seniora. Pečovatelka, lékař, rodina mají vždy aktuální informace a dlouhodobé časové řady zajistí rychlejší a kvalitnější medikaci a lékařskou péči.

Ovládání SensCare nevyžaduje součinnost seniora, v některých případech jen minimálně. Senior tak nemusí myslet, jestli je systém zapnutý. Naopak SensCare může automaticky upozornit seniora v potřebnou dobu a připomenout mu vzít si lék, změřit si tlak, udržovat pitný režim atd.

Chci začít používat SensCare Home!

SensCare aplikaci si můžete vyzkoušet na týden zdarma, poté jen za 99,- měsíčně. Aplikace je přehledná a intuitivní, bude brzy ke stažení na Google Play. Prozatím neváhejte kontaktovat náš marketingový tým. 

Máte dotaz? Napište nám!

SensCare


senscare@icontio.com
+420 734 516 322
Vídeňská 121, 619 00 Brno