LifMat 2023 Moderní technologie v medicíně a řízení životního stylu

24.-25.10.2023 Cubex Centrum Praha 

Naše společnost Icontio se letos účastní konference LifMat. Budeme mít svůj stánek A12, kde se můžeme setkat osobně. A navíc i přednášku v hlavním odborném programu, kde náš CEO Emil Vařeka bude mluvit o tom, jak Asistivní technologie SensCare pomáhají ve zdravotnictví, sociální a domácí péče. 

📱 SensCare Home & SensCare Clinical – vyzkoušejte hned 2 aplikace! 📱 

Víte, jak rychle se mohou důležité zdravotní údaje dostat do rukou ošetřujícího personálu? Na našem stánku A12 se můžete přesvědčit na vlastní oči!  

Co vás čeká? 

1️⃣ SensCare Home: Budeme vám demonstrovat, jak rychle a jednoduše můžete získat a odeslat hodnoty z tlakoměru, teploměru a dalších zařízení přímo do mobilní aplikace SensCare Home. Získejte kontrolu nad zdravím svých blízkých a sledujte vývoj jejich zdravotního stavu! 

2️⃣ SensCare Clinical: Předvedeme vám mobilní aplikaci a úžasný dashboard pro sestry, který usnadní jejich práci a pomůže jim lépe sledovat pacienty. Navíc ukážeme, co se stane, když pacient opustí lůžko, zmáčkne SOS tlačítko, nebo má vysokou teplotu.  

3️⃣ Centralizované Informace: Naše mobilní a webová aplikace umožňují sledovat všechny potřebné údaje o pacientech na jednom místě a určité úkony i automatizovat, což znamená méně stresu a více času pro péči o pacienty. 

Náš tým odborníků bude k dispozici, aby vám poskytl veškeré informace a odpověděl na vaše otázky. 

Přijďte k nám na stánek A12 a objevte budoucnost zdravotnické péče. Vaše zdraví a zdraví vašich blízkých jsou naší prioritou. 🌡️📊💼 

Get in touch!

SensCare


senscare@icontio.com
+420 734 516 322
Vídeňská 121, 619 00 Brno